Nasz zespół

Lek. Dent. Bartłomiej Kołodziej

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i odtwórczej, rekonstrukcji zgryzu oraz rehabilitacji stomatologicznej z użyciem szyn zgryzowych. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki i materiały oraz najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Leczenie poprzedzone jest dokładną analizą sytuacji pacjenta a także poznaniem jego potrzeb i oczekiwań.

W trakcie studiów aktywnie uczestniczył w działalności Kół Naukowych Chirurgii Stomatologicznej i Stomatologii Zachowawczej. Zajął 2. miejsce w polskim finale prestiżowego konkursu XV Jules Allemand Trophy 2018/2019 z zakresu estetycznej odbudowy zębów materiałami kompozytowymi. Prowadzi badania naukowe w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej WUM z zakresu implantologii stomatologicznej.

Odbył liczne kursy z zakresu okluzji stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i odtwórczej, chirurgii i implantologii oraz endodoncji.

W swojej pracy kieruje się dokładnością i dbałością o dobro pacjenta. Zabiegi są dokładnie planowane przy użyciu metod cyfrowych i  we współpracy z zespołem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Zabiegi: wysokoestetyczna i minimalnie inwazyjna odbudowa zębów; licówki kompozytowe; leczenie zachowawcze zębów; rekonstrukcja zgryzu: starcie zębów, braki zębowe, urazy; leczenie zaburzeń zgryzu z użyciem szyn zgryzowych; chirurgia stomatologiczna.

Certyfikaty i dyplomy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.