Nasz zespół

dyp. hig. stom. Hanna Kowalska

Jest członkiem Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. W 2011 ukończyła szkołę na kierunku asysty stomatologicznej, a od 2014 roku posiada dyplom higienistki stomatologicznej. 

Ściśle współpracuje z lekarzami stomatologii w zakresie profilaktyki, ortodoncji i higieny jamy ustnej.

Czytaj więcej:

Wykonuje takie zabiegi jak skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, polishing, lakierowanie czy wybielanie zębów.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dopasowując odpowiednie do potrzeb instruktaż higieny jamy ustnej, porady dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych w jamie ustnej.

“Moją pasją nie jest tylko wykonywanie profesjonalnego oczyszczania zębów, ale również edukacji Ciebie drogi pacjencie. Nauczysz się poprawnie korzystać z produktów do higieny jamy ustnej. Wszystko po to, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.”  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.